Strefa Rodzica

W przypadku problemów z logowaniem, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kadra

Joanna Suwińska-Kopeć

Dyrektor Punktu Przedszkolnego, Psycholog

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, na specjalizacji Psychologia Kliniczna Dziecka, certyfikowany Dogoterapeuta/Kynoterapeuta, Certyfikowany Trener Profilaktyki Pogryzień.

Kontynuuje edukację na studiach podyplomowych: „Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna” oraz Przygotowanie pedagogiczne – kwalifikacje nauczycielskie”

Uczestniczka kursów, szkoleń i seminariów, m.in.: „ Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży”, „Pies w edukacji, terapii i profilaktyce”, „Zaprzyjaźnij się ze swoim psem”, „Podstawy dogoterapii”, „Pies w terapii i edukacji”, „Podstawy dogoterapii – kurs uzupełniający”

Doświadczenie zdobywałam pracując w warszawskich ośrodkach specjalizujących się w terapii dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju i nie tylko, m.in. Synergis, Promitis, Ala ma kota, Fundacja Terapeutyczna Pies i Staś, Ośrodek Terapeutyczny dla dzieci na Uniwersytecie Warszawskim, Domy Dziecka.  Prowadziłam zarówno terapie grupowe oraz indywidualne, zajęcia dogoterapeutyczne. Przez wiele lat byłam członkiem kadry Fundacji Pies i Staś.

Jestem osobą stale rozwijającą się i gotową do podejmowania licznych wyzwań. Moją ogromną pasją jest dogoterapia. Kocham zwierzęta a szczególnie psy. Jestem szczęśliwą posiadaczką cudownej suni Lenki o rzadkiej rasie coton de tulear. Swego czasu bardzo dużo razem pracowałyśmy edukując dzieci oraz kształtując prawidłowe postawy względem psów. Od poprzedniego roku moja towarzyszka przeszła na zasłużoną emeryturę :-).

Bardzo bliskie mojemu sercu jest Rodzicielstwo Bliskości, dzięki któremu nauczyłam się jak być wrażliwą na sygnały płynące od dzieci, jak reagować oraz jak wspierać rozwój dziecka.

Moim ogromnym marzeniem było stworzenie miejsca, w którym królować będzie przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, szczerość, życzliwość i dobroć. Takiego miejsca, które na lata pozostanie w sercach naszych absolwentów ☺
W pracy z dziećmi kieruję się przede wszystkim intuicją, wiedzą oraz doświadczeniem. Łączę metody, by w sposób indywidualny dobierać je do dziecka.
Interesuje się metodą pozytywnych wzmocnień, Rodzicielstwem Bliskości oraz mową ciała psów.

Joanna Suwińska-Kopeć

Paulina Lis

Nauczyciel

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej o specjalności wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną.

Aktualnie poszerzam swoją edukację na kierunku zarządzanie w oświacie.

Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w pracy z dziećmi w różnych grupach wiekowych, poczynając od 3 letnich maluszków rozpoczynających swoją przygodę w przedszkolu, kończąc na starszakach przygotowanych do nauki w szkole.

W kontaktach z dziećmi staram się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocję dzieci.

Praca z dziećmi daje im ogromną satysfakcję oraz zadość, będąc nie tylko moim profesjonalnym zawodem, ale również wielką pasją.

Paulina Lis

Laura Rawa

Pomoc nauczyciela

Studiuję Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Warszawskim. Wybór tego kierunku jest w pewnym sensie powołaniem.

W prosty i skuteczny sposób nawiązuję relacje z dziećmi. Moja mama oraz babcia od lat powtarzały mi, że działam z nimi na tych samych falach.

W pracy z podopiecznymi cenię spokój oraz indywidualne podejście. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnych grupach wiekowych.

W wolnym czasie uwielbiam czytać książki – jestem ich miłośniczką od dziecka! Próbuję tę miłość również przekazać dzieciom z którymi pracuję.

Laura Rawa